Kontakt

WOJEWÓDZKI URZĄD OCHRONY ZABYTKÓW W KRAKOWIE
ul. Kanonicza 24, 31-002 Kraków

Adres e-mail: krakow@wuoz.malopolska.pl 

Dni i godziny pracy urzędu:

Poniedziałek:           9:00-17:00
Wtorek – piątek:      7:30-15:30



DZIENNIK PODAWCZY

Przyjmuje wnioski stron w godzinach:

Poniedziałek:           9:00-15:00
Wtorek – piątek:      7:30-14:00



Wywozy dzieł sztuki za granicę:
Poniedziałek:          9:00-15:30
Wtorek:                   8:00-15:00
Środa:                     8:00-13:00
Czwartki i Piątki   – nieczynne



Z uwagi na pracę w terenie kontakt z inspektorami prowadzącymi sprawę możliwy jest w poniedziałki od godziny 14:00-17:00 oraz środy od godziny 8:00-10:00.
Kontakt możliwy po uprzednim umówieniu się z inspektorem.
Inspektorzy nie udzielają informacji o stanie sprawy przed upływem wynikających z kodeksu postępowania administracyjnego i innych ustaw terminów załatwienia sprawy.
Czwartek jest dniem bez strony. W tym dniu nie są przyjmowane strony a pracownicy Wojewódzkiego Urzędu Ochrony Zabytków w Krakowie nie udzielają informacji telefonicznej o toczących się postępowaniach. Kancelaria jest czynna codziennie w godzinach pracy urzędu.


SEKRETARIAT
Klaudyna Płoszaj 12 370 83 11 krakow@wuoz.malopolska.pl
Marta Hrobot 12 370 83 11 krakow@wuoz.malopolska.pl
DZIENNIK PODAWCZY
Halina Nowak 12 370 83 12 hnowak@wuoz.malopolska.pl
Marzena Rutkowska 12 370 83 12 mrutkowska@wuoz.malopolska.pl
WYDZIAŁ DS. INSPEKCJI ZABYTKÓW NIERUCHOMYCH
Krystyna Krzeczkowska 12 370 83 13 kkrzeczkowska@wuoz.malopolska.pl
Joanna Racka 12 370 83 15 jracka@wuoz.malopolska.pl
Katarzyna Techmańska 12 370 83 46 ktechmanska@wuoz.malopolska.pl
Katarzyna Urbańska 12 370 83 16 kurbanska@wuoz.malopolska.pl
Ewa Arvay-Podhalańska 12 370 83 17 epodhalanska@wuoz.malopolska.pl
Anna Sztainke 12 370 83 42 asztainke@wuoz.malopolska.pl
Jacek Chrząszczewski 12 370 83 45 jchrzaszczewski@wuoz.malopolska.pl
WYDZIAŁ DS. INSPEKCJI ZABYTKÓW RUCHOMYCH
Joanna Hiżycka 12 370 83 18 jhizycka@wuoz.malopolska.pl
Monika Fryc-Olejnik 12 370 83 18 molejnik@wuoz.malopolska.pl
Aneta Pąprowicz 12 370 83 19 apaprowicz@wuoz.malopolska.pl
ZAMÓWIENIA PUBLICZNE,  DOTACJE
Marta Drużkowska 12 370 83 20 mdruzkowska@wuoz.malopolska.pl
Maksymilian Sudewicz 12 370 83 20 msudewicz@wuoz.malopolska.pl
WYDZIAŁ DS. REJESTRU I DOKUMENTACJI ZABYTKÓW NIERUCHOMYCH
Dorota Wojciaczyk-Bawoł 12 370 83 21 dwojciaczyk@wuoz.malopolska.pl
Aleksandra Trela 12 370 83 21 atrela@wuoz.malopolska.pl
WYWOZY DZIEŁ SZTUKI I POJAZDY ZABYTKOWE
Magdalena Tabak-Zaremba 12 370 83 22 mzaremba@wuoz.malopolska.pl
ZABYTKOWE ZAŁOŻENIA ZIELENI
Tomasz Grabowski 12 370 83 23 tgrabowski@wuoz.malopolska.pl
Sabina Kachnic 12 370 83 23 skachnic@wuoz.malopolska.pl
Anna Tarczyńska-Dudek 12 370 83 23 atarczynska@wuoz.malopolska.pl
WYDZIAŁ DS. INSPEKCJI ZABYTKÓW  ARCHEOLOGICZNYCH
Magdalena Trafas-Wołoszyn 12 370 83 24 mtrafas@wuoz.malopolska.pl
Elżbieta Dubis 12 370 83 24 edubis@wuoz.malopolska.pl
Mirosław Kuś 12 370 83 24 mkus@wuoz.malopolska.pl
Agnieszka Małysa 12 370 83 24 amalysa@wuoz.malopolska.pl
ARCHIWUM, BIBLIOTEKA
Maria Jasińska 12 370 83 25 mjasinska@wuoz.malopolska.pl
Łukasz Olchawa 12 370 83 26 lolchawa@wuoz.malopolska.pl
PRAWNIK
Teresa Stachurska 12 370 83 28 tstachurska@wuoz.malopolska.pl
KADRY,  PŁACE
Anna Kowalczyk 12 370 83 29 akowalczyk@wuoz.malopolska.pl
ADMINISTRACJA administracja@wuoz.malopolska.pl
Magdalena Miszczyk 12 370 83 32 mmiszczyk@wuoz.malopolska.pl
KSIĘGOWOŚĆ finanse@wuoz.malopolska.pl
Elżbieta Freiberg 12 370 83 34 efreiberg@wuoz.malopolska.pl
Teresa Kukla 12 370 83 34 tkukla@wuoz.malopolska.pl
STANOWISKO DS. OCHRONY ZABYTKÓW
Robert Wojtas 12 370 83 41 rwojtas@wuoz.malopolska.pl