Tarnów

Delegatura w Tarnowie

p.o. Kierownik delegatury: Andrzej Szpunar
adres: ul. Konarskiego 15, 33-100 Tarnów
tel.: 12 370 83 90,
e-mail: tarnow@wuoz.malopolska.pl

Godziny urzędowania:
poniedziałek:         godz. 9.00 – 17.00
wtorek – piątek:     godz. 7.30 – 15.30

Godziny pracy kancelarii:
poniedziałek:         godz. 9.00 – 15.00
wtorek – piątek:     godz. 7.30 – 14.00

Z uwagi na pracę w terenie kontakt z inspektorami prowadzącymi sprawę możliwy jest tylko po uprzednim umówieniu się z inspektorem droga mailową lub telefonicznie.

Inspektorzy nie udzielają informacji o stanie sprawy przed upływem wynikających z kodeksu postępowania administracyjnego i innych ustaw terminów załatwienia sprawy.

Czwartek jest dniem bez strony. W tym dniu nie są przyjmowane strony a pracownicy Wojewódzkiego Urzędu Ochrony Zabytków w Krakowie nie udzielają informacji telefonicznej o toczących się postępowaniach.


Przepiękny biały dworek z filarami z przodu i dachem pokrytym gontem - drewniany dach. Dworek otoczony olbrzymią ilością zieleni, porośnięty pnączem przed wejściem duże zielone drzewo. na wejściu powiewa flaga Polski. Ogrodzenie z drewnianych sztachetek.

Siedziba Delegatury w Tarnowie


Delegatura w Tarnowie obejmuje powiaty: tarnowski, miasto Tarnów,  bocheński, brzeski, dąbrowski (Dąbrowa Tarnowska)


KIEROWNIK DELEGATURY:
mgr inż. arch. Paulina Obara
e-mail: pobara@wuoz.malopolska.pl
tel. 12 370 83 82

p.o. KIEROWNIK DELEGATURY:
mgr inż. arch. Andrzej Szpunar
e-mail: aszpunar@wuoz.malopolska.pl
tel. 12 370 83 82

SEKRETARIAT:
e-mail: tarnow@wuoz.malopolska.pl
tel. 12 370 83 90, 14 621 28 27, 14 627 49 05

INSPEKTORZY:

Katarzyna Gołąb
sprawy: zabytki ruchome
e-mail: kgolab@wuoz.malopolska.pl
tel. 12 370 83 87

Anna Gurbisz
sprawy: rejestr i ewidencja zabytków
e-mail: agurbisz@wuoz.malopolska.pl
tel. 12 370 83 83

Ewelina Basta
sprawy: rejestr i ewidencja zabytków
e-mail: ebasta@wuoz.malopolska.pl
tel. 12 370 83 84

Tomasz Sajecki
sprawy: zabytki archeologiczne
e-mail: tsajecki@wuoz.malopolska.pl
tel. 12 370 83 81

Marta Wojnowska
sprawy: zabytki nieruchome
e-mail: mwojnowska@wuoz.malopolska.pl
tel. 12 370 83 86

Daniel Zychowski
sprawy: zabytki nieruchome
e-mail: dzychowski@wuoz.malopolska.pl
tel. 12 370 83 89

Paulina Hebda
sprawy: zabytki nieruchome
e-mail: phebda@wuoz.malopolska.pl
tel. 12 370 83 85

  Iwona Chwistek
sprawy: zabytkowe założenia zieleni
e-mail: ichwistek@wuoz.malopolska.pl
tel. 12 370 83 80


Formularze i wnioski


Numery rachunków bankowych
Dla spraw załatwianych w urzędzie w Tarnowie
Gmina Miasta Tarnowa, ul. Mickiewicza 2, 33 – 100 Tarnów,
numer rachunku: 36 1030 1986 7071 3003 0000 0000