Nowy Targ

Delegatura w Nowym Targu

Kierownik: Paweł Dziuban
adres: Ludźmierska 34a, 34-400 Nowy Targ
tel.: 18 448 88 54
e-mail: nowytarg@wuoz.malopolska.pl

Godziny urzędowania:
poniedziałek – piątek:     godz. 8.00 – 16.00

Godziny pracy kancelarii:
poniedziałek – piątek:     godz. 8.00 – 15.00


Czwartek jest dniem bez strony. W tym dniu nie są przyjmowane strony a pracownicy Wojewódzkiego Urzędu Ochrony Zabytków w Krakowie nie udzielają informacji telefonicznej o toczących się postępowaniach. Kancelaria jest czynna codziennie w godzinach pracy urzędu.


na zdjęciu budynek w kolorze zółtym z dachem pokrytym falistą blachą.

Siedziba Delegatury w Nowym Targu


Delegatura w Nowym Targu obejmuje powiaty: nowotarski, tatrzański


KIEROWNIK DELEGATURY:

Paweł Dziuban
e-mail: pdziuban@wuoz.malopolska.pl
sprawy: archeologia

SEKRETARIAT:

Bożena Szewczyk
e-mail: bszewczyk@wuoz.malopolska.pl

INSPEKTORZY:

Joanna Hogno-Jachymiak
sprawy: zabytki nieruchome, zabytku ruchome
e-mail: jhogno@wuoz.malopolska.pl 
telefon: 12 370 83 48

Anna Piwowarczyk
sprawy: zabytki nieruchome, zabytkowa zieleń
e-mail: apiwowarczyk@wuoz.malopolska.pl
telefon: 12 370 83 49

Jolanta Białoń-Lis
sprawy: zabytki nieruchome
e-mail: jbialon@wuoz.malopolska.pl
telefon: 12 370 83 43

Magdalena Krupa
sprawy: zabytki nieruchome, rejestr zabytków
e-mail: mkrupa@wuoz.malopolska.pl
telefon: 12 370 83 43

Grzegorz Niemiec
sprawy: zabytki nieruchome
e-mail: gniemiec@wuoz.malopolska.pl


Formularze i Wnioski