Kontakt

Kontakt do delegatur: https://www.wuoz.malopolska.pl/delegatury/

WOJEWÓDZKI URZĄD OCHRONY ZABYTKÓW W KRAKOWIE
ul. Kanonicza 24, 31-002 Kraków
NIP: 6761736611
Adres e-mail: krakow@wuoz.malopolska.pl

ePUAP: /wuozkrk/SkrytkaESP lub /wuozkrk/skrytka

FAX: +48123708399

Dni i godziny pracy urzędu:
Poniedziałek:          9:00-17:00
Wtorek-Piątek:        7:30-15:30

DZIENNIK PODAWCZY
Przyjmuje wnioski stron w godzinach:
Poniedziałek:          8:00-18:00
Wtorek-Piątek:       7:30-15:30

SEKRETARIAT
Poniedziałek:          8:00-18:00
Wtorek-Piątek:        7:30-15:30

Rzecznik prasowy: rzecznik@wuoz.malopolska.pl

Administracja, Koordynator dostępności: administracja@wuoz.malopolska.pl

Z uwagi na pracę w terenie kontakt z inspektorami prowadzącymi sprawę możliwy jest tylko po uprzednim umówieniu się z inspektorem droga mailową lub telefonicznie.

Kontakt telefoniczny z inspektorami prowadzącymi sprawę jest dostępny wyłącznie w godzinach 9.00-10.30 w poniedziałki, wtorki, środy i piątki.

Czwartek jest dniem bez strony. W tym dniu nie są przyjmowane strony a pracownicy Wojewódzkiego Urzędu Ochrony Zabytków w Krakowie nie udzielają informacji telefonicznej o toczących się postępowaniach.

Inspektorzy nie udzielają informacji o stanie sprawy przed upływem wynikających z kodeksu postępowania administracyjnego i innych ustaw terminów załatwienia sprawy.

 

 

DZIENNIK PODAWCZY

Halina Nowak

12 370 83 12

hnowak@wuoz.malopolska.pl

Marzena Rutkowska-Włodarz

12 370 83 12

mrutkowska@wuoz.malopolska.pl

SEKRETARIAT
Klaudyna Płoszaj 12 370 83 11 krakow@wuoz.malopolska.pl
Sebastian Stanik 12 370 83 11 krakow@wuoz.malopolska.pl
WYDZIAŁ DS. INSPEKCJI ZABYTKÓW NIERUCHOMYCH
Ewa Arvay-Podhalańska 12 370 83 17 epodhalanska@wuoz.malopolska.pl
Paulina Kurek-Topolska 12 370 83 36 pkurek@wuoz.malopolska.pl
Bernadetta Stadnicka-Mazurek 12 370 83 42 bstadnicka@wuoz.malopolska.pl
Jacek Chrząszczewski 12 370 83 45 jchrzaszczewski@wuoz.malopolska.pl
Marta Ślusarczyk 12 370 83 13 mslusarczyk@wuoz.malopolska.pl
Jan Magiera 12 370 83 56 jmagiera@wuoz.malopolska.pl
Zbigniew Kałwa 12 370 83 17 zkalwa@wuoz.malopolska.pl
Patrycja Białas 12 370 83 56 pbialas@wuoz.malopolska.pl
WYDZIAŁ DS. INSPEKCJI ZABYTKÓW RUCHOMYCH
Joanna Hiżycka 12 370 83 19 jhizycka@wuoz.malopolska.pl
Aneta Pąprowicz 12 370 83 19 apaprowicz@wuoz.malopolska.pl
Magdalena Tabak-Zaremba 12 370 83 22 mzaremba@wuoz.malopolska.pl
Monika Fryc- Olejnik 12 370 83 18 molejnik@wuoz.malopolska.pl
WYWOZY DZIEŁ SZTUKI, ZABYTKOWYCH POJAZDÓW I ZABYTKÓW TECHNIKI
Magdalena Tabak-Zaremba 12 370 83 22 mzaremba@wuoz.malopolska.pl
ZABYTKOWE POJAZDY I ZABYTKI TECHNIKI
Monika Fryc-Olejnik 12 370 83 18 molejnik@wuoz.malopolska.pl
ZAMÓWIENIA PUBLICZNE,  DOTACJE
Maksymilian Sudewicz 12 370 83 20 msudewicz@wuoz.malopolska.pl
Helena Haracz – Kryńska 12 370 83 20 hharacz@wuoz.malopolska.pl
WYDZIAŁ DS. REJESTRU I DOKUMENTACJI ZABYTKÓW NIERUCHOMYCH
Aleksandra Trela 12 370 83 21 atrela@wuoz.malopolska.pl
Wojciech Sowała 12 370 83 21 wsowala@wuoz.malopolska.pl
Karol Rydzek 12 370 83 21 krydzek@wuoz.malopolska.pl
ZABYTKOWE ZAŁOŻENIA ZIELENI
Tomasz Grabowski 12 370 83 23 tgrabowski@wuoz.malopolska.pl
Joanna Sroka 12 370 83 23 jsroka@wuoz.malopolska.pl
Anna Tarczyńska – Dudek 12 370 83 57 atarczynska@wuoz.malopolska.pl
Sabina Kachnic 12 370 83 59 skachnic@wuoz.malopolska.pl
WYDZIAŁ DS. INSPEKCJI ZABYTKÓW ARCHEOLOGICZNYCH
Magdalena Trafas-Wołoszyn 12 370 83 24 mtrafas@wuoz.malopolska.pl
Izabela Mianowska 12 370 83 24 imianowska@wuoz.malopolska.pl
Karolina Zagrabińska-Dutka 12 370 83 24 kzagrabinska@wuoz.malopolska.pl
Mariola Biernat-Nowacka 12 370 83 24 mbiernat@wuoz.malopolska.pl
Agnieszka Małysa 12 370 83 52 amalysa@wuoz.malopolska.pl
POSZUKIWANIA ZABYTKÓW
Agnieszka Małysa 12 370 83 52 amalysa@wuoz.malopolska.pl
ARCHIWUM, BIBLIOTEKA
Maria Jasińska 12 370 83 25  
Jan Kozakowski (dokumentacja archiwalna) 12 370 83 25 jkozakowski@wuoz.malopolska.pl
Łukasz Olchawa (akta sprawy) 12 370 83 26 lolchawa@wuoz.malopolska.pl
PRAWNIK
Teresa Stachurska 12 370 83 28 tstachurska@wuoz.malopolska.pl
Maciej Ostrowski 12 370 83 50 mostrowski@wuoz.malopolska.pl
KADRY,  PŁACE
Anna Sochanek 12 370 83 29 akowalczyk@wuoz.malopolska.pl
ADMINISTRACJA
Marta Hrobot 12 370 83 32 administracja@wuoz.malopolska.pl
KSIĘGOWOŚĆ
Elżbieta Freiberg 12 370 83 33 efreiberg@wuoz.malopolska.pl
STANOWISKO DS. OCHRONY ZABYTKÓW
Robert Wojtas 12 370 83 41 rwojtas@wuoz.malopolska.pl