Kontakt

WOJEWÓDZKI URZĄD OCHRONY ZABYTKÓW W KRAKOWIE
ul. Kanonicza 24, 31-002 Kraków
Adres e-mail: krakow@wuoz.malopolska.pl

ePUAP: /wuozkrk/SkrytkaESP lub /wuozkrk/skrytka

fax: 146212820

Dni i godziny pracy urzędu:
Poniedziałek:          9:00-17:00
Wtorek-Piątek:        7:30-15:30

DZIENNIK PODAWCZY
Przyjmuje wnioski stron w godzinach:
Poniedziałek:          9:00-15:00
Wtorek-Piątek:       7:30-14:00

Wywozy dzieł sztuki za granicę:
Poniedziałek:          9:00-15:30
Wtorek:                   8:00-15:00
Środa:                     8:00-13:00
Czwartki i Piątki   – nieczynne

Rzecznik prasowy:  rzecznik@wuoz.malopolska.pl

Administracja, Koordynator dostępności:  administracja@wuoz.malopolska.pl

Z uwagi na pracę w terenie kontakt z inspektorami prowadzącymi sprawę możliwy jest tylko po uprzednim umówieniu się z inspektorem droga mailową lub telefonicznie.

Inspektorzy nie udzielają informacji o stanie sprawy przed upływem wynikających z kodeksu postępowania administracyjnego i innych ustaw terminów załatwienia sprawy.

Czwartek jest dniem bez strony. W tym dniu nie są przyjmowane strony a pracownicy Wojewódzkiego Urzędu Ochrony Zabytków w Krakowie nie udzielają informacji telefonicznej o toczących się postępowaniach.

SEKRETARIAT

Klaudyna Płoszaj

12 370 83 11

krakow@wuoz.malopolska.pl

Marta Hrobot

12 370 83 11

krakow@wuoz.malopolska.pl

DZIENNIK PODAWCZY

Halina Nowak

12 370 83 12

hnowak@wuoz.malopolska.pl

Justyna Morawska

12 370 83 12

jmorawska@wuoz.malopolska.pl

WYDZIAŁ DS. INSPEKCJI ZABYTKÓW NIERUCHOMYCH

Anna Czechowicz-Kaniewska

12 370 83 13

aczechowicz@wuoz.malopolska.pl

Ewa Szafruga-Gruszczyńska

12 370 83 54

eszafruga@wuoz.malopolska.pl

Ewa Arvay-Podhalańska

12 370 83 17

epodhalanska@wuoz.malopolska.pl

Katarzyna Tomżyńska

12 370 83 16

ktomzynska@wuoz.malopolska.pl

Anna Sztainke

12 370 83 51

asztainke@wuoz.malopolska.pl

Anna Młynarczyk

12 370 83 42

amlynarczyk@wuoz.malopolska.pl

Jacek Chrząszczewski

12 370 83 45

jchrzaszczewski@wuoz.malopolska.pl

Katarzyna Techmańska

12 370 83 46

ktechmanska@wuoz.malopolska.pl

Krystyna Krzeczkowska

12 370 83 47

kkrzeczkowska@wuoz.malopolska.pl

Joanna Racka

12 370 83 36

jracka@wuoz.malopolska.pl

WYDZIAŁ DS. INSPEKCJI ZABYTKÓW RUCHOMYCH

Joanna Hiżycka

12 370 83 18

jhizycka@wuoz.malopolska.pl

Monika Fryc-Olejnik

12 370 83 18

molejnik@wuoz.malopolska.pl

Aneta Pąprowicz

12 370 83 19

apaprowicz@wuoz.malopolska.pl

ZAMÓWIENIA PUBLICZNE,  DOTACJE

Marta Drużkowska

12 370 83 20

mdruzkowska@wuoz.malopolska.pl

Maksymilian Sudewicz

12 370 83 20

msudewicz@wuoz.malopolska.pl

WYDZIAŁ DS. REJESTRU I DOKUMENTACJI ZABYTKÓW NIERUCHOMYCH

Dorota Wojciaczyk-Bawoł

12 370 83 21

dwojciaczyk@wuoz.malopolska.pl

Aleksandra Trela

12 370 83 21

atrela@wuoz.malopolska.pl

Agnieszka Turek

12 370 83 21

aturek@wuoz.malopolska.pl

Jan Kozakowski

12 370 83 25

jkozakowski@wuoz.malopolska.pl

WYWOZY DZIEŁ SZTUKI I POJAZDY ZABYTKOWE

Magdalena Tabak-Zaremba

12 370 83 22

mzaremba@wuoz.malopolska.pl

ZABYTKOWE ZAŁOŻENIA ZIELENI

Tomasz Grabowski

12 370 83 23

tgrabowski@wuoz.malopolska.pl

Sabina Kachnic

12 370 83 23

skachnic@wuoz.malopolska.pl

Anna Tarczyńska-Dudek

12 370 83 23

atarczynska@wuoz.malopolska.pl

WYDZIAŁ DS. INSPEKCJI ZABYTKÓW  ARCHEOLOGICZNYCH

Magdalena Trafas-Wołoszyn

12 370 83 24

mtrafas@wuoz.malopolska.pl

Elżbieta Dubis

12 370 83 24

edubis@wuoz.malopolska.pl

Mirosław Kuś

12 370 83 24

mkus@wuoz.malopolska.pl

Agnieszka Małysa

12 370 83 52

amalysa@wuoz.malopolska.pl

Gabriela Gruszczak

12 370 83 24

ggruszczak@wuoz.malopolska.pl

ARCHIWUM, BIBLIOTEKA

Maria Jasińska

12 370 83 25

 

Łukasz Olchawa

12 370 83 26

lolchawa@wuoz.malopolska.pl

Jan Kozakowski

12 370 83 25

jkozakowski@wuoz.malopolska.pl

PRAWNIK

Teresa Stachurska

12 370 83 28

tstachurska@wuoz.malopolska.pl

KADRY,  PŁACE

Anna Kowalczyk

12 370 83 29

akowalczyk@wuoz.malopolska.pl

ADMINISTRACJA

Magdalena Miszczyk

12 370 83 32

mmiszczyk@wuoz.malopolska.pl

KSIĘGOWOŚĆ

Elżbieta Freiberg

12 370 83 34

efreiberg@wuoz.malopolska.pl

Teresa Kukla

12 370 83 34

tkukla@wuoz.malopolska.pl

STANOWISKO DS. OCHRONY ZABYTKÓW

Robert Wojtas

12 370 83 41

rwojtas@wuoz.malopolska.pl